898 Gravelines – Nanterre İddaa Tahmini

898-gravelines-nanterre-iddaa-tahmini

Gravelines sezon öncesi en ciddi hazırlık maçını Asvel’e karşı oynadı, eksik kadrolarına rağmen 74-70 kazanarak hazırlık turnuvasında kupayı kazandılar. Pınar Karşıyaka’dan Scott Wood, İtalya lignin tecrübeli oyuncusu son takımı Venezia’da tutunamayan, artık Fransa’da ter dökecek olan Sosa Edgar, Pau Orthez’den Alain Koffi, Monaco’dan pivot Fofana, geçen sezon Boulazac takımını sırtlayan Anderson Karvel, Nanterre’den Myles Hesson (son Asvel maçının en skoreriydi) yeni transferleri.

Nanterre sezon öncesi en ciddi hazırlık maçını Le Mans’a karşı oynadı, 80-69 kaybettiler. Pınar Karşıyaka’da bekleneni veremeyen Dominic Waters, Galatasaray’dan dış şutlarda etkili oyuncu olan Juskevicius, Le Mans’tan Morin Yannis, Ludwigsburg’dan Sengiin Jeremy ve 2.08’lik ABD’li Julian Gamble yeni transferleri.

Gravelines kadrosu Nanterre’ye göre biraz ağır basıyor, pota altında daha etkili oyunculara sahipler ve ev sahibi avantajını da teraziye koyarsak favori tarafın net Gravelines olduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir