801 Zenit – Türk Telekom İddaa Tahmini

eurocup-tahminleri-min

Türkiye Ligine geri dönüş yapan Türk Telekom, bu sezon sürpriz bir şekilde wild card ile Eurocup’ta mücadele etme vizesini aldı. Yerli kadrosu çokta tecrübeli bir ekip kurdular. Oyun kurucu pozisyonunda 35 yaşında Ender Arslan, 3 numarada 32 yaşında ki Serhat ve pota altında 38 yaşındaki Kaya Peker var. Bu isimler Türkiye liginde daha çok katkı verebilir fakat Avrupa maçlarında asıl belirleyici olacak isimler yabancılar olacaktır. Riskten kaçarak Türkiye Liginden yakından tanıdığımız isimleri eklediler. Reggie Redding, Vladimir Stimac ve Kenny Gabriel’e sahipler.

Zenit ise Karasev yönetiminde bir çok transfere imza attı ki yatırımlarının tekrardan bu sezon yükseltildiğini açıkça görebiliyoruz. Tabi ki en önemli transferleri NBA’den çok yakından tanıdığımız Brandon Jenning. Takım arkadaşları ne kadar katkı sağlar bir oyun kurucu olarak çok büyük soru işareti olsa da bireysel anlamda bir farklılık getirecektir. Ve takımın skor yükünü çekebilecek isimlerin başında olacaktır. Sean Armond ve Scrubb’u guard pozisyonuna getirdiler. Forvet pozisyonlarına ise Uthoff ve Jalen Reynolds’ı getirdiler. Ayrıca takımda yine Sergey Karesev, Anton Pushov ve Marko Siminovic gibi değerli isimler bulunuyor.

Zenit’in kazanmasını bekliyorum. Ms1 denenebilir. Risk almak isteyenler iy1/ms1 kombinesiyle daha büyük oranlar da deneyebilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir