782 Yunanistan – Sırbistan İddaa Tahmini

782-yunanistan-sirbistan-iddaa-tahmini

2.Tur maçları başlıyor. Yunanistan K grubunda 6’da 6 yaptı, çok formdalar. Bu maç öncesi Fransa ile hazırlık maçı oynadılar, 16 sayı farkla kaybettiler. Sloukas kadroya dahil oldu, Calathes ile takıma önderlik edecek. Papagiannis, Papanikolaou, Bourousis, Printezis, Mitoglou, Dorsey, Larentzakis, Mantzaris, Vassilopoulos diğer kadroda yer alan oyuncular. Yıldız oyuncu Antetokounmpo takıma katılmadı.

Sırbistan 6 maçta 4 galibiyet elde etti, yenildikleri 2 maç grup lideri Almanya’ya karşı oldu. Sırbıstan kadrosunda  Bogdanovic, Nedovic, Kalinic, Kuzmic, Micic, Jovic, Lucic, Todorovic, Jelovac bulunuyor. Yıldız isimler Teodosic ve Marjanovic NBA hazırlıkları nedeniyle takıma katılmadı. Takımın lideri Bogdanovic dizinden ameliyat geçirdi, oynama durumu kesinlik kazanmış değll ancak Bogdanovic oynamak istiyor.

Yunanistan ev sahibi olmanın avantajını kullanacak, evlerinde çok etkililer. Sırbistan’da Teodosic yok, liderlik Bogdanovic de olacak. Pota altında Yunanistan’ın daha etkili olacağı bir maç bekliyorum, ev sahibi avantajıyla birlikte kazanma şanslarının daha yüksek olduğunu öngörüyorum, Yunanistan tarafındayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir