20 Ocak NBA İddaa Tahminleri

nba-iddaa-tahminleri

Editörlerimiz 20 Ocak NBA iddaa tahminleri ile kazandırmaya devam ediyor. 20 Ocak NBA Bahis yorumları ile kazanmak için önemli karşılaşmaları değerlendirebilirsiniz.

721 Orlando Magic – Milwaukee Bucks Tahmini
Orlando deplasmanına gelen Bucks son dört deplasman maçının üçünü kazandı. Diğer taraftan Orlando da evinde Boston ve Houston gibi önemli rakiplerini yenmeyi başarmış bir takım. Dolayısıyla Bucks için çok rahat bir maç geçmeyebilir. Son maçta Memphis deplasmanında kazanırken de farkı fazla açamadılar. Magic’ten de bir direnç gelebileceği ihtimalini düşük görmüyorum. Bu durumda Bucks tempo yapma ve alıştığı ritme ulaşma konusunda aksayabilir. Bu da maç skorunun sayı limitinin altında kalmasına neden olacaktır.

724 Chicago Bulls – Miami Heat Tahmini
Miami Heat evinde aldığı üst üste iki galibiyetin ardından arka arkaya iki deplasmana çıktı ve iki maçı da kaybetti. Tabii Bucks yenilgisi anlayışla karşılanabilir. Deplasman turları devam ediyor. Bu gece son dokuz maçtır kazanamayan Bulls’a konuk olacaklar. Ev sahibi takım beş maçlık deplasman turundan sonra evine dönüyor. Tamamen Heat’in performansına dayalı bir maç gidişatı olacağını düşünüyorum. Heat her deplasmanda yapmaya çalıştığı gibi savunmasını ön plana çıkarıp tempoyu düşürürse maçın kontrolünü eline geçirebilir. İki takım 24 Kasım’da yine Chicago’da karşılaşmış ve Heat 103-96 galip gelmişti. Yine benzer bir senaryo bekliyorum fakat öncelikli tercihim düşük skordan yana.

726 Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers Tahmini
Nuggets bir maçın kontrolünü tamamen eline geçirdiğinde bir kasırga gibi rakibinin üzerine çöküyor ve farklı galibiyetler alabiliyor. Son Bulls maçında da böyle oldu. 30 sayı farklı bir galibiyet geldi. Bu geceki rakipleri Cavaliers da bu tarz farklı bir skora müsait yapıda. Savunmaları cılız ve hücum güçleri çok düşük. 2 Kasım’da yine karşılaşmışlardı ve maç Cleveland’daydı. Nuggets o maçta da 19 sayılık farkı yakalamıştı. İç sahada son dönemde farklı galibiyetlere abone olan Nuggets’ın yine farklı kazanacağını düşünüyorum.

720 Indiana Pacers – Dallas Mavericks Tahmini
Önceki gece kendi salonunda Philadelphia 76’ers’a 24 sayı farkla mağlup olan Indiana Pacers, ligin istikrarsız takımı Dallas Mavericks’i konuk edecek. Pacers sezonun başarılı takımlarından biri. Son dönemde ligin güçlü takımlarına kaybeden Pacers’ın bu gece, özellikle hücumda agresif oynayacağını düşünüyorum. Mavericks evinde oynadığı son 2 maçı kaybetti. San Antonio Spurs ve Golden State Warriors’a yenilen Mavericks’in Indiana deplasmanında reaksiyon göstermesi oldukça zor. Pacers’ı savunmayla durdurmaları da kolay değil. Oyundan düşmemek adına konuk takımdan da hücumda dikkatli oynamasını bekliyorum. Tempolu bir maç izleyeceğimizi düşündüğüm için tercihim üst seçeneğinden yana olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir